Scooby

strona poświęcona Scooby Doo

Scooby Doo, gdzie jesteś?

| 0 comments

‘’Scooby Doo, gdzie jesteś?’’, z angielskiego Scooby-Doo Where Are You?, to pierwszy serial animowany z serii Scooby Doo, wyprodukowany w latach 1969-1970. Nakręcono 25 odcinków. Serial został stworzony w seriach: I – 17 odcinków, II – 8 odcinków. Seria pierwsza to m.in.:
- noc w muzeum
W czasie drogi do domu z kina Scooby i Kudłaty znajdują wóz bez kierowcy, z czarną zbroją rycerską za kierownicą. Razem z Fredem, Daphne i Velmą, Scooby i Kudłaty oddają zbroję do muzeum. Kustosz opowiada im legendę, według której Czarny Rycerz ożywa podczas pełni księżyca. W nocy przyjaciele wracają do muzeum, żeby odkryć jak zniknął kierowca, a tam natykają się na żywą zbroję rycerską
- Scooby Doo na tropie
Piątka przyjaciół spędza wieczór na plaży. Pływający na desce Scooby zauważa w morzu ducha w błyszczącym kostiumie do nurkowania. Następnego dnia, w ich ręce wpada artykuł o zaginięciu kolejnego już jachtu. Zaciekawieni, składają wizytę wspomnianemu w artykule rybakowi Sharkowi. Ten opowiada im historię o kapitanie Cutlerze, który zatonął, gdy jego statek zderzył się z jachtem podczas dużej mgły.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.